luxlife.pl

luxlife.pl – luksus, zakupy, uroda, lifestyle

Wesele na Mazurach
Lifestyle

Wesele na Mazurach – dlaczego warto?

Podczas przygotowywania ceremonii weselnej zwraca się uwagę przede wszystkim na wystrój sali weselnej oraz kościoła. Oczywiście, jest to bardzo ważny element… ale nie jedyny. Oprócz tego ważną rolę powinno odgrywać również piękno przyrody. Coraz większym zainteresowaniem w tym zakresie cieszą się Mazury – niepowtarzalne piękno tamtejszej przyrody sprawia, że wesele na Mazurach to chętnie wybierane rozwiązanie. Dlaczego warto zorganizować ceremonię ślubną na Mazurach?

Sala weselna Mazury – czy jest to dobry pomysł?

Zdecydowanie tak – wesele czy sesja zdjęciowa w otoczeniu mazurskiej to idealny przepis na niezapomniane chwile podczas uroczystości weselnej. Jest to rozwiązanie godne uwagi w okresie wiosennym lub letnim, aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie, by móc zorganizować ceremonię także w okresie zimowym. Wesele można wówczas wzbogacić na przykład o kulig, ognisko itp.

Sala weselna Mazury. Ślub na terenie Mazur to wyzwanie natury organizacyjnej

Jak widzisz, ceremonia ślubna na Mazurach to ciekawe rozwiązanie. Z drugiej jednak strony trzeba mieć na uwadze wyzwania z tym związane – konieczne jest m.in. zakwaterowanie gości zaproszonych na wesele. Może wydawać się to dość poważnym wyzwaniem, jeśli goście pochodzą spoza Warmii i Mazur. Na szczęście, da się temu zaradzić – miejsca dla gości oferuje np. hotel Jabłoń Lake Resort.

Sala weselna Mazury – dlaczego warto?

W ofercie hotelu Jabłoń Lake Resort można znaleźć między innymi takie usługi jak:

  • różnorodne menu oparte między innymi na kuchni regionalnej. Kartacze, kopytka, pierogi, ryby, mięsa, a do tego smaczne dodatki (konfitury, powidła, owoce itp.) – miłośnicy tradycyjnej polskiej kuchni z pewnością docenią te potrawy. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie w przygotowaniu menu dla alergików, wegetarian itp.,
  • obszerne sale weselne. Sala weselna Mazury może pomieścić od 80 do nawet 120 gości weselnych,
  • dekoracja stołów weselnych, z wykorzystaniem m.in. dekoracji kwiatowych. Wystrój sali weselnej to aspekt, który jest przedmiotem indywidualnych ustaleń z klientem.

Organizacja wesela z pomocą ośrodka Jabłoń Lake Resort to dobry pomysł dla wszystkich tych, którzy cenią sobie piękno polskiej przyrody. Hotel ten jest zlokalizowany w Puszczy Piskiej, w pobliżu jeziora Brzozolasek. Dzięki temu można liczyć nie tylko na szampańską zabawę podczas wesela, ale także – co jest równie ważne – chwilę wytchnienia w sercu mazurskiej przyrody. Spacer po brzegu jeziora tuż po zakończeniu hucznego przyjęcia nowożeńców to idealny sposób na rozpoczęcia wspólnego życia w małżeństwie.