luxlife.pl

luxlife.pl – luksus, zakupy, uroda, lifestyle

Bielizna modelująca,
Zakupy

Bielizna modelująca, czyli jak wyglądać dobrze w każdej sytuacji

Stare przysłowie mówi, że jak Cię widzą, tak Cię piszą. W dzisiejszych czasach nabrało ono szczególnego znaczenia, ponieważ rzeczywiście, większość ludzi ocenia innych właśnie po wyglądzie. Odpowiednia prezencja to podstawa, jednak częstym problemem kobiet okazują się być wystające boczki czy fałdki. Na szczęście można się ich „pozbyć” w prosty sposób, za pomocą bielizny modelującej.

Gdy siłownia to za mało

O szybkim odchudzaniu zazwyczaj myślimy wtedy, gdy zbliża się jakieś ważne wydarzenie – wesele, rozmowa rekrutacyjna czy impreza firmowa. Niestety, zgubienie kilogramów, a także wymodelowanie sylwetki wymaga sporo czasu. Niektórym trudno jest schudnąć z też z innych przyczyn, na przykład z powodu chorób tarczycy. Nie oznacza to jednak, że musimy rezygnować z dobrego wyglądu, a także samopoczucia. Z pomocą przychodzi bielizna modelująca, którą możemy nosić na co dzień oraz od święta. Bielizna modelująca może wyszczuplić nas optycznie, a także ukryć mankamenty naszej sylwetki, na przykład wystające „boczki” czy dodatkowe fałdki na brzuchu.

Piękna i szczupła

Niegdyś kobiety, które chciały idealnie się prezentować, zakładały gorsety. Trudno było się jednak w nich poruszać, nie mówiąc już o swobodnym spożywaniu posiłków czy rozmowie. Dziś na szczęście nie musimy wybierać pomiędzy dobrym samopoczuciem, a świetnym wyglądem. Wystarczy tylko zainwestować w dobrej jakości bieliznę modelującą, na przykład majtki czy body. W sklepach znajdziemy także gorsety wyszczuplające, jednak w niczym nie przypominają one modeli sprzed lat. Współczesna bielizna modelująca w formie gorsetu nie opina zanadto, dzięki czemu możemy poczuć się komfortowo. Modelujące majtki, gorset czy body optycznie wyszczuplają przede wszystkim brzuch oraz okolica bioder oraz pomagają uzyskać widoczny zarys talii. To właśnie w okolicach brzucha najczęściej gromadzi się tkanka tłuszczowa, której trudno jest się pozbyć.

Na każdą okazję

Bieliznę modelującą możemy wybierać dla siebie na co dzień – wiele kobiet, zwłaszcza tych, które muszą nienagannie prezentować się w pracy, wybiera takie rozwiązanie. Niemniej jednak idealnie sprawdzi się ona również na większych przyjęciach, na które bardzo często wybieramy opinające sukienki, które – choć wyglądają pięknie – podkreślają zarys brzucha i bioder. Jeśli założymy odpowiednią bieliznę modelującą, nie będziemy musiały wciągać brzucha czy co chwila podciągać majtek, aby te nie uwidaczniały wystających fałdek. Bielizna modelująca daje pewność siebie i poczucie komfortu.