W wielkim mieście dress code wymaga szyku, podążania za trendami i dobrze skrojonych marynarek. Na sielskiej prowincji liczy się wygoda, luz i akcenty nawiązujące do natury. Zgodnie z tymi wytycznymi powstała nasza stylizacja, idealna na spacer po lesie lub leniwe popołudnie w parku. Jej podstawą są ciemne, lekko przecierane jeansy J.Lindberg.

Do nich proponujemy sprany t-shirt Jack&Jones z nadrukiem przedstawiającym zachód słońca nad lasem. Na wierzch zarzucić można prosty kardigan, na przykład ciemnoniebieski model marki Tiger of Sweden. Oba kolory użyte w stylizacji łączą skórzane tenisówki Vajert. Niebieskie wstawki po bokach świetnie komponują się z brązowym czubkiem i wykończeniami otworów na sznurowadła.

W naturalnej stylizacji torbę na ramię zastępuje płócienny plecak marki ASOS. Na wierzch proponujemy krótką parkę Gant Rugger w jasnym odcieniu khaki. Więcej ciekawych propozycji mody męskiej znajdziecie też tutaj.

 

[nokaut-offers-box url=’/spodnie-meskie/j-lindeberg-damien-jeansy-slim-fit-niebieski.html|/swetry-meskie/tiger-of-sweden-johnjay-kardigan-niebieski.html|/kurtki-meskie/gant-rugger-parka-zielony.html’ classes=’big’]