Gdy masz wątpliwości, postaw na szarość. Ubrania w tym kolorze świetnie nadają się do zestawów biurowych, a dzięki szerokiej gamie odcieni efekt nie musi być nudny. Szarość jest świeża i nowoczesna, podczas gdy czerń przytłacza i budzi  „pogrzebowe” skojarzenia. Podstawą naszego zestawienia są szare, materiałowe spodnie Marc OPolo o kroju typu chinos.

Do spodni proponujemy śnieżnobiałą, biznesową koszulę Joop z niewielkim kołnierzykiem. Może być noszona samodzielnie, z rozpiętym górnym guzikiem, lub z ciemnym, gładkim krawatem w barwie zbliżonej do spodni. Zamiast klasycznej marynarki, zestaw uzupełnia szary kardigan w dwóch odcieniach. Ciemny jest bazą, a jaśniejsze wstawki wykańczają krawędzie, dając bardzo elegancki efekt. Na nogi proponujemy klasyczne, czarne buty bez zdobień, a dokumenty i laptop schować można w pojemnej, czarnej torbie. Na wierzch zamiast płaszcza założyć można krótką, jednorzędową kurtkę ze stójką, którą urozmaica pasek z metalową sprzączką.

[nokaut-offers-box url=’/koszule-meskie/joop-peter-koszula-biznesowa-bialy.html|/krawaty-muszki-fulary/esprit-collection-krawaty-szary.html|/swetry-meskie/michalsky-kardigan-szary.html’ classes=’big’]