Za 20 milionów euro można nabyć wyjątkowy kompleks składający się z 29 przestronnych, wspaniałych apartamentów, o powierzchni od 100 do 350 m2. Mieszkania umiejscowiono na terenie byłej fabryki. Naturalnie cały budynek zmodernizowano pozostawiając tylko elementy wartościowe estetycznie, takie jak duże okna. Kuchnie i sypialnie są w pełni wyposażone. Posiadłość dysponuje także miejscami parkingowymi.

[Best_Wordpress_Gallery id=”158″ gal_title=”Galeria -Stylowy apartamentowiec w Barcelonie”]

Kompleks apartamentów mieści się przy spokojnej ulicy Poble Nou w Barcelonie, w pobliżu wioski olimpijskiej i centrum handlowego Les Glories. Najpiękniejsze hiszpańskie plaże są oddalone zaledwie o 4 minuty marszu.

Dzielnicę Poble Nou uznaje się za przodownika w rozwoju ekonomicznym i technologicznym Barcelony oraz całej Katalonii. Fakt, iż swoje siedziby ma tam 925 firm robi wrażenie, zwłaszcza wliczając w nie spółki takie jak Yahoo, Microsoft, Novartis czy GEC. Obecnie liczbę pracowników w tym rejonie szacuje się na ponad 32 tysiące, lecz przewiduje się zwiększenie jej nawet do 150 tysięcy.

Warto również dodać, że zyski z wynajmu mieszkań w tym rejonie, wzrosły w ciągu ostatniego roku o 10,2%, co sprzyja tego typu inwestycjom w Bacelonie.

Cena:  € 20,000,000 (około 86 000 000 złotych) – link do oferty