Pralka AddWash idealny produkt dla zapominalskich

[Best_Wordpress_Gallery id=”138″ gal_title=”Galeria -Pralka AddWash – czy zdarzyło Ci się zapomnieć?”]

Pralka Addwash to odpowiedź Samsunga, na problem 90% użytkowników tradycyjnych pralek. Włączacie pralkę i jesteście pewni, że wszystko zostało w niej załadowane. Za kilka minut okazuje się, że znalazła się jeszcze jedna rzecz, która jest nam potrzebna na jutro,ale nie możecie jej dorzucić. Znacie to? Na pewno. Jeżeli zdarza się to u Was nagminnie, ta pralka, raz na zawsze, zakończy ten problem.

Jak to działa?

Pralka AddWash wyposażona została w specjalnie zaprojektowane, dodatkowe drzwiczki, dzięki którym można dorzucić dowolną, wcześniej zapomnianą rzecz w trakcie trwania cyklu. Wystarczy wcisnąć przycisk pauzy, dorzucić ubranie i kontynuować pranie, wciskając start. Dodatkowo w trakcie prania, można jeszcze dodać płyn do płukania lub detergent.

Teraz nie trzeba już czekać na to, aż poziom wody opadnie w pralce. Za pomocą drzwiczek możemy szybko coś dołożyć i zapomnieć o całej sprawie. Pralka ma także specjalne zabezpieczenie przed dziećmi.

Samsung podczas prezentacji nowej pralki zaznaczył, że funkcja addwash jest nie tylko ułatwieniem dla wszystkich, którzy zapominają czasami wrzucić kilku rzeczy do pralki, ale także jest szansą na to, aby wrzucić na przykład w połowie cyklu rzeczy, które potrzebują krótszego czasu prania.

Pranie z aplikacją

Wraz z pralką została zaprezentowana aplikacja, która z nią współpracuje. Aplikacja współgra ze smartfonami z systemami iOS oraz Android. Dzięki niej możemy śledzić proces prania, notyfikacje na temat kolejnych cykli oraz informacje o zakończeniu prania. Aplikacja umożliwia również przesłane informacji przed rozpoczęciem nowego cyklu prania, na przykład tych, dotyczących dorzucania do bębna delikatnych ubrań lub też rzeczy do prania ręcznego.

Pralka wyposażona jest w cykl Super szybki, który umożliwia skrócenie czasu prania do 59 minut, dzięki wykorzystaniu dwóch dodatkowych natrysków, które umieszczone są w górnej części bębna. Jeden z nich natryskuje pranie mieszanką wody i detergentu, czym zwiększa skuteczność działania, a drugi podczas procesu płukania dodatkowo natryskuje pranie  z góry wodą, aby przyspieszyć proces płukania.

Technologia Eco Bubble, która również została zastosowana w tej pralce, efektywnie usuwa zabrudzenia, dzięki generatorowi, który wytwarza miliony bąbelków. Dzięki temu detergent łatwiej wnika w tkaninę. Ta technologia umożliwia pranie w niskich temperaturach, co nie tylko pozwala zaoszczędzić, ale też jest bezpieczne i bardziej korzystne dla ubrań. Silnik pralki jest cichy, a bęben pomieści aż 9 kilogramów prania. Samsung AddWash ma 10 lat gwarancji, klasę A+++ oraz bęben Diamond.