Klimatyzowane biuro skutecznie chroni przed wiatrem i chłodem, jednak w zimne dni instynkt mimo wszystko podpowiada, by wybierać ubrania o właściwościach rozgrzewających. Idąc tym tropem, podstawę naszego zestawienia tworzą stonowane wersje ognistych kolorów – zamiast intensywnej czerwieni proponujemy głębokie bordo, a żółć zastępuje ciepły brąz. W pierwszej z barw utrzymany jest dopasowany, wełniany sweter Lyle & Scott z niewielkim, szalowym kołnierzem.

Takie wykończenie to świetny sposób na wyeksponowanie kołnierzyka koszuli, którą w naszym zestawieniu ozdabia krata w odcieniach czerwieni, żółci i błękitu. Dół stylizacji tworzą jasnobrązowe jeansy Levis, do których dobraliśmy zdobione perforacją półbuty w zbliżonym kolorze. Jako dodatek do ognistego stroju proponujemy klasyczną torbę na ramię, w której zmieszczą się podręczne drobiazgi oraz czytnik e-booków Iriver, który umili czas w podróży do biura. Stylizacja z tak wyrazistymi akcentami niekoniecznie nadaje się na biznesowe salony, ale z pewnością zrobi furorę wśród pracowników branż kreatywnych.

 

[nokaut-offers-box url=’/koszule-meskie/hilfiger-denim-taz-koszula-czerwony.html|/torby-walizki/brazowa-klasyczna-meska-torba-na-ramie.html’ classes=’big’]