Posiadłość położona na szczycie klifów tuż przy brzegu oceanu na północnej części Hawajów zwanej Honomakau stanowi ucieleśnienie najskrytszych pragnień wygody, luksusu i prywatności, której nikt nie może tu zakłócić.

[Best_Wordpress_Gallery id=”83″ gal_title=”Galeria -Luksusowa posiadłość na Hawajach za $9,900,000″]

Imponujących rozmiarów okna pozwalają na podziwianie uderzających o skały fal oraz niesamowitych wielorybów, delfinów i żółwi, których nie zobaczysz nigdzie indziej! Przy realizacji budynku wykorzystano technologię ,,The Smart House”, która zapewnia wyposażenie w postaci systemu intercom, dźwięku w jakości surround stereo, podwójne bramy oraz monitoring czyniący życie nie tylko bardziej funkcjonalnym, ale też znacznie bezpieczniejszym.

Dom zbudowano z materiałów najwyższej jakości, z dbałoscią o wszelkie szczegóły techniczne. W jego zewnętrznym wyglądzie dominuje czerwony granit, który wraz z atrakcyjnymi kafelkami dachowymi, zapewnia niezwykłą solidność i trwałosć. Kuchnia również robi wrażenie: kamerdyner nadzorujący spiżarnię, renomowana stal nierdzewna, bar, granitowa lada. Specjalna winda umożliwia swobodny transport wyposażenia między piętrem a parterem.

Zakup tego domu to okazja na sprawienie sobie niebywałego luksusu, dzięki któremu każdy dzień będziesz mógł przeżywać w niesamowitym luksusie i zapierającym dech w piersiach otoczeniu.

Cena: $9,900,000 (link do ogłoszenia)