Mamy teraz czas karnawału, czyli przyszła pora na sporo imprez. Jeśli chcemy zorganizować u siebie jedną z nich, to zdecydowanie przydadzą nam się gadżety na imprezę. Istnieje całkiem sporo produktów, dzięki którym zwiększymy atrakcyjność wieczoru i wprowadzimy ciekawy klimat.

Disco-żarówka

Ostatnio hitem na rynku są specjalne żarówki dyskotekowe. Są to produkty LED-owe wyposażone w kilka diod emitujących światło o odmiennym kolorze. Ponadto zamiast standardowego szkła żarówka wyposażona jest w obudowę o łamanym szkle, dzięki czemu tworzy wiele interesujących refleksów świetlnych. Dzięki niej możemy mieć w pokoju produkt pokroju małej kuli dyskotekowej. Jest ona montowana w miejsce zwykłej żarówki – zarówno do lampy stojącej, jak i i wiszącej. Efekt dyskotekowy murowany!

Kostki do lodu

Jeśli chcesz uatrakcyjnić swą imprezę, to koniecznie pomyśl o oryginalnych kostkach do lodu. Dziś zamiast klasycznych woreczków czy plastikowych foremek na lód, mamy okazję zakupić specjalne sylikonowe formy. Dzięki nim jesteśmy w stanie stworzyć kulki, formy lodowe o niezwykłych kształtach. Na rynku znajdziemy zarówno formy ze zwierzętami, jak i postaciami, motywami filmowymi. Dzięki temu mamy okazję posiadać w swej szklance z drinkiem kule o wyglądzie gwiazdy śmierci, hełmu wojskowego, płetwy rekina czy też Olafa z Krainy Lodu. Można być pewnym, że każdy drink będzie się o wiele lepiej prezentował z takimi kostkami. Alternatywą mogą być niezwykłe kamienne sześciany, które po zmrożeniu na długo zachowują niską temperaturę, w żaden sposób nie oddziałując na smak drinka.

Imprezowy kask

Jest to znane już rozwiązanie, które często sprawdza się na meczach. Kask z jedną lub dwiema rurkami pozwala nam na picie piwa lub drinka z puszek czy małych butelek, które umieszczone są wokół lub nad naszą głową. Jest to świetna forma zabawy, zwłaszcza w sytuacji, kiedy organizujemy konkursy na ilość lub czas.

Akcesoria do zdjęć

Wzorem fotobudek na weselach sporym powodzeniem cieszą się obecnie zdjęcia z akcesoriami. Nie jest nam do tego konieczna specjalna budka fotograficzna; wystarczą same akcesoria. Najczęściej są to wąsy, maski, uszy, okulary, broda lub inne zabawne elementy, które umieszczone są na patykach. Dzięki nim można tworzyć zabawne zdjęcia z drugą osobą lub nawet w grupie.

Oryginalne kieliszki

Jak impreza, to nie możemy się obyć bez wódki lub specjalnych szotów. Jednak zamiast korzystać po raz kolejny z tradycyjnych kieliszków, możemy zakupić coś niezwykle oryginalnego. Producenci co chwilę zaskakują nas nowymi pomysłami. Mamy okazję zakupić zarówno kieliszki z ciekawymi napisami lub grafikami, jak i w wyjątkowych formach. Z pewnością picie z kieliszka w postaci małej czaszki będzie o wiele bardziej zabawne i atrakcyjne niż ze zwykłego szkła.

Specjalne szkło

Obok kieliszków mamy okazję postawić także na oryginalne szklanki lub lampki do wina. Coraz większym powodzeniem cieszą się specjalne szklanki do whisky. Tworzone są one z grubego szkła, dzięki czemu mogą wewnątrz przybierać różnorodne formy. Świetnym pomysłem może być także trupia czaszka, która pojawia się, kiedy szklanka zostaje napełniona ciemnym alkoholem lub sokiem. Z kolei do wina możemy wybrać wielkie kieliszki. I na prawdę chodzi o duże, albowiem istnieje okazja zakupienia kieliszka o pojemności 0,75 l. W takim wypadku możemy wypić jedną lampkę wina, którą będzie cała butelka!

Gry alkoholowe

Dużym powodzeniem na imprezie mogą cieszyć się różnego typu gry alkoholowe. Są to specjalne zabawy, w których przegrany lub wszyscy uczestnicy muszą po każdej kolejce pić kieliszek wódki lub inny alkohol. Znajdziemy zarówno proste gry karciane, jak i specjalny alko-chińczyk, ruletkę czy też bingo.[Best_Wordpress_Gallery id=”231″ gal_title=”Galeria -Proste gadżety na imprezę”]