W męskiej garderobie nie może zabraknąć jeansu. Denim towarzyszy nam od ponad wieku, a jego popularność nie słabnie, choć nie zobaczymy go w przyszło sezonowych kolekcjach. Jeansowe spodnie to absolutna podstawa, ale nie jedyny, stylowy ubiór z tego materiału. Z równym powodzeniem sprawdzi się denimowi koszula, ale pod żadnym pozorem nie można jej łączyć ze spodniami w tym samym kolorze.

W naszej stylizacji koszulę marki Meltin Pot zestawiliśmy z chinosami Homecord uszytymi ze sztruksu. Brąz i błękit tworzą świetną parę, która zawsze się sprawdza. „Drwalską” inspirację w tym zestawie podkreśla puchowa kamizelka Campus, utrzymana w podobnych barwach. Model świetnie chroni przed zimnem, a dzięki dużym kieszeniom torbę można zostawić w domu. Na nogi proponujemy zamszowe i celowo postarzane półbuty marki Richi. Prostą stylizację ożywi oryginalny zegarek. W naszym zestawie znalazł się model marki Diesel ze skórzanym pasem i prostokątną tarczą w stylu retro z cyfrowym wyświetlaczem.

[nokaut-offers-box url=’/spodnie-meskie/homecore-cord-fifties-chinosy-pomaranczowy.html|/kamizelki-meskie/campus-puffer-kamizelka-niebieski.html|/polbuty-meskie/richi-36930-by-rieker.html|/zegarki/zegarek-diesel-dz7071.html’ classes=’big’]