Apartament w Sopocie spełniający wszystkie standardy luksusowego mieszkania. Znajduje się w zabytkowym budynku, który swoje początku notuje w końcówce XIX wieku. Oferowany obiekt mieście na skrzyżowaniu Skarpy Sopockiej i Doliny Kamiennego Potoku, zaledwie kilkaset metrów od morza i Grand Hotelu.

Pomysłowość projektu mieszkania tłumaczy fakt, iż został wykonany przez włoskich architektów, dlatego może pochwalić się tak oryginalnym wnętrzem, dzięki któremu od razu nasuwają się na myśl słowa takie jak: nowoczesność, styl i klasa. Głównym elementem apartamentu jest salon o pow. 80 m2 podzielony na trzy charakterystyczne strefy: gościnną, wypoczynkową i jadalnię.

Oprócz tego, do dyspozycji są trzy sypialnie z łazienkami, dwie garderoby, hal, kuchnia z jadalnią i stumetrowy taras z wieżą widokową wymierzoną w wyjątkowy krajobraz Zatoki. Cztery miejsca parkingowe, wyposażenie rekreacyjno-wypoczynkowe i winda prowadząca z hali garażowej do apartamentu. Przepych miejsca dopełnia przepiękny ogród z fontanną i oświetleniem. Dodając do tego obecność ochrony i niezawodnego monitoringu otrzymujemy obiekt łączący elegancję z praktycznością i wygodą.

Cena: 11 000 000 zł (link do oferty)