Apartament w Sopocie spełniający wszystkie standardy luksusowego mieszkania. Znajduje się w zabytkowym budynku, który swoje początku notuje w końcówce XIX wieku. Oferowany obiekt mieście na skrzyżowaniu Skarpy Sopockiej i Doliny Kamiennego Potoku, zaledwie kilkaset metrów od morza i Grand Hotelu.

[Best_Wordpress_Gallery id=”10″ gal_title=”Galeria -Apartament w Sopocie za 11 000 000 zł”]

Pomysłowość projektu mieszkania tłumaczy fakt, iż został wykonany przez włoskich architektów, dlatego może pochwalić się tak oryginalnym wnętrzem, dzięki któremu od razu nasuwają się na myśl słowa takie jak: nowoczesność, styl i klasa. Głównym elementem apartamentu jest salon o pow. 80 m2 podzielony na trzy charakterystyczne strefy: gościnną, wypoczynkową i jadalnię.

Oprócz tego, do dyspozycji są trzy sypialnie z łazienkami, dwie garderoby, hal, kuchnia z jadalnią i stumetrowy taras z wieżą widokową wymierzoną w wyjątkowy krajobraz Zatoki. Cztery miejsca parkingowe, wyposażenie rekreacyjno-wypoczynkowe i winda prowadząca z hali garażowej do apartamentu. Przepych miejsca dopełnia przepiękny ogród z fontanną i oświetleniem. Dodając do tego obecność ochrony i niezawodnego monitoringu otrzymujemy obiekt łączący elegancję z praktycznością i wygodą.

Cena: 11 000 000 zł (link do oferty)